Boran & Üner Hukuk

İstanbul Şişli’de faaliyet gösteren Boran&Üner Hukuk, Danışmanlık ve Arabuluculuk Avukat Orhan Boran ve Arabulucu Avukat Penbe Üner Keskin tarafından kurulmuştur. Uzun yıllara dayanan mesleki tecrübe ile kendi alanında uzman olan avukatlar, akademisyenler ve teknik uzmanlar ile işbirliği içerisinde hukuki konularda danışmanlık ve avukatlık hizmetleri vermektedir. Boran&Üner Hukuk ve Danışmanlık öncelikle Gayrimenkul Hukuku, İş Hukuku, Tazminat Hukuku, Tüketici Hukuku, Ticaret Hukuku, Sözleşme Hukuku, Aile Hukuku, İcra-İflas Hukuku, Ceza Hukuku, Sigorta Hukuku ve İdare Hukuku alanlarında bireysel ve kurumsal olarak hizmet sunmakla beraber, genel hukuk pratiği içinde değerlendirilen her türlü konuda yerli ve yabancı müvekkillerine profesyonel hukuk danışmanlığı ve avukatlık hizmeti sunmaktadır. Konusu her ne olursa olsun hukuki desteğe ihtiyaç duyduğunuzda Boran&Üner size hizmet vermeye hazır.

Resmi arabuluculuk yetkisine sahip şirketimiz tüm anlaşmazlıklarda uzman arabulucu avukatlarla hizmet vermektedir. Büromuz bir numaralı Şişli arabulucu avukat bürosu olup, İstanbul arabulucu avukat dendiğinde akla ilk sırada gelmektedir. Arabuluculuk gerektiren her türlü durumda yanınızda Şişli – İstanbul arabulucu avukat Penbe Üner Keskin ve Boran&Üner Hukuk Bürosu var.

Boran&Üner Hukuk Bürosu olarak temel amacımız deneyimli ve yüksek bilgi birikimine sahip ekibimizle bireysel ve/veya kurumsal tüm müvekkillerimize hukukun üstünlüğü ve mesleğimizin onur ve ilkeleri çerçevesinde hizmet vermektir. Profesyonel ekibimizle gizliliğe ve etiğe saygı bilincine sahip olup müvekkillerimize hukuki süreçlerinde çözüm odaklı yardım sağlıyoruz. Tüm bu süreçler boyunca da şeffaf olmayı kendine ilke edinmiş avukatlar olarak, her sürecin detaylarını müvekillerimizle paylaşıyoruz.

– İstanbul Boşanma Avukatı

 

Boran&Üner Hukuk Bürosu, İstanbul Şişli’de Nişantaşı semtinde yer almaktadır. İstanbul’un Şişli, Beşiktaş, Bakırköy gibi en işlek ilçeleri çevresinde bulundurmakta ve İstanbul’un tümüne hukuk danışmanlığı sağlamaktayız. Aile Hukuku alanında İstanbul Avukat, aile avukatı, Şişli Boşanma Avukatı ve İstanbul Boşanma Avukatı arayanların ilk tercihi olup, hukukun tüm dallarında sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. Eğer sizin de bir mahkemeniz varsa, hukuk büromuzla hemen iletişime geçebilir ve yol haritanızı netleştirme konusunda destek alabilirsiniz. Nişantaşı’nda bulunan büromuzda İstanbul Avukat hizmeti vermekteyiz.