İLETİŞİM

İletişim Formu

  İletişim Bilgileri
  home
  Halaskargazi Caddesi, No:111 Kat:6 Daire:14, Şişli/İstanbul
  phone
  +90 212 219 75 72
  +90 212 219 75 26
  phone_iphone
  +90 532 701 65 01
  phone_iphone
  +90 533 497 50 37
  Sosyal Medya
  LinkedIn
  YouTube
  Haritada Görün

  İstanbul En İyi Avukat

  Her ne kadar siz hayatta üstünüze düşeni yapsanız da, hayat bazen sizi şaşırtabilir. Siz kriminal veya hukuki bir sürece hiç karışmamak için çaba gösterseniz de, öyle bir olay gelip sizi bulabilir. Hakkında hiçbir fikre sahip olmadığınız ve nereye başvuracağınızı bilemediğiniz durumlarla karşı karşıya kalmanız pekala olasıdır. Bu gibi durumlarda kendi başınıza hareket etmeden önce atmanız gereken adımları çok iyi düşünmeniz gerekir. Tabiri caizse 10 düşünüp bir davranmak atacağınız en mantıklı adım olacaktır. Buna benzer vakalarda elbette ki iyi bir avukat arayışına girmeniz çok normal. Ama asıl vahim olan sırada biriyle çalışmak değil, sizin de takdir edeceğiniz üzere en iyisi ile çalışmaktır. İstanbul En İyi Avukat arayışına girmeniz çok normal ve bu durumda ilk seferde nereye gideceğinizi bilmeyebilirsiniz. İstanbul En İyi Avukat kategorisinde birçok kafa karıştırıcı acemi hukuk bürosu olup bunların en doğrusunu seçmek oldukça zordur. Çünkü avukatlık mesleğinde en önemli kriterlerden biri tecrübedir. Portfolyosu ve referansları sağlam bir hukuk bürosu ile çalışmak her zaman daha mantıklıdır.

  Hukuk büromuzun kurucuları Arabulucu Avukat Penbe Üner Keskin ve Avukat Orhan Boran, hukuk alanında tecrübe dendiğinde akla ilk gelen isimlerdir. Gayrimenkul hukuku, ceza hukuku ve aile hukuku gibi birçok alanda hizmet veren büromuz, İstanbul En İyi Avukat dendiğinde akla ilk gelen yer olmaya devam ediyor. İstanbul içinde ceza avukatı, gayrimenkul avukatı, aile avukatı vb. hizmetler arıyorsanız, ilk çalacağınız kapı Boran&Üner Hukuk Bürosu. İstanbul Hukuk Bürosu konseptinde en efektif çözümleri sunduğumuzu iddia ediyor ve profesyonel ekibimizle tüm müvekillerimizin haklarını sonuna kadar savunuyoruz.

   

  Eğer hayat sizi beklenmedik bir yola sürüp hukuki bir sürecin ortasında bıraktıysa, yukarıdaki iletişim bilgilerimizden büromuza ulaşabilirsiniz.