RESMİ ARABULUCULUK HİZMETİ

6325 sayılı “Hukuk Uyuşmazlıklarında Arabuluculuk Kanunu” kapsamında kişinin kendi insiyatifindeki konularda kamu düzenini ilgilendirenler hariç arabuluculuk mesleği yetkili kılınmıştır. Bu kapsamda aşağıda anılan alanlarda arabuluculuk çözüm yöntemi denenmelidir. Çok yakında yapılacak kanun değişikliği ile ilgili bazı konularda zorunlu kılınacaktır. Aile Hukuku Uyuşmazlıkları, Boşanmanın mali sonuçlarına ilişkin uyuşmazlıklar, İş Hukuku Uyuşmazlıkları, Haksız fesih, Ayrımcılık, Taciz, İşçi – İşveren Uyuşmazlıkları. Dahası, Mobbing, Borçlar Hukuku Uyuşmazlıkları, Ev sahibi / kiracı, İnşaatçı / müteahhit, Emlakçı / ev sahibi ilişkileri. İlaveten Sözleşmeler, Sağlık Hukuku Uyuşmazlıkları, Hasta-Hekim – sağlık çalışanı, Hekim-Sağlık çalışanı-Hastane, Hastane-Sigorta şirketleri. Ve hatta tıbbın kötü uygulanmasından doğan tazminat talepleri, Fikri ve Sınai Haklara İlişkin Uyuşmazlıklar, Marka, Patent, Marka tecavüzü.

 

Zorunlu arabuluculuk yasalaştı. Bu durumda Boran&Hukuk ile aklınızdakileri danışmak için iletişime geçebilirsiniz.

Aklınızdaki soru işaretlerini giderin. Hiçbiri için çekinmeyin. Hemen arayın. Web sitemizin iletişim sayfasına ulaşarak bilgilerimizi bulabilirsiniz.

İSTANBUL AVUKAT - İSTANBUL HUKUK BÜROSU

İstanbul En İyi Avukatlar – İstanbul En İyi Hukuk Büroları

İstanbul Avukat sayısı bakımından rekabetin oldukça güçlü olduğu bir yer. Ancak İstanbul’daki en iyi hukuk bürolarını belirlemek için büroların kadrolarında hali hazırda çalışmakta olan avukatlara bakmak gerekir. Bu avukatların en iyilerini seçebilmek için de onların profesyonelliği, tecrübesi ve geçmiş başarılarına göz atmak oldukça elzemdir. Boran&Üner İstanbul Hukuk Bürosu yıllardan beri süre gelen tecrübesi ve başarılarıyla En İyi İstanbul Avukat hizmetini müvekillerine sağlamaktadır.

Boran&Üner Hukuk Bürosu, Şişli Nişantaşı'nda İstanbul Avukat Olarak Hukuki Danışmanlık Hizmeti Vermektedir.