TÜKETİCİ HUKUKU

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun kapsamında tüketiciler ile satıcılar arasında imzalanan ön ödemeli satış sözleşmelerinden doğan tapu iptal tescil davaları (Ofisimiz , nezdinde Osmanlı İnşaat , Bulut İnşaat , Evviva Blt İnşaat , Fi-Yapı , Makrom , Di-Yapı , Vera Grup ünvanlı şirketlerin mağduriyet yaşattığı tüketicilerimize yıllardır hukuksal destek sağlamaktadır.) Bunun yanı sıra, müvekkiller aleyhine düzenlenen para cezası, izin-ruhsat iptali vb. her türlü idari işleme karşı idari işlemin iptali davaları ile yine idari işlemlerden doğan tazminat talepli davalarda da müvekkillerini temsil eder.

Ayıplı ürün satışından doğan uyuşmazlıkların takibi, Bankaların tüketicilerden haksız olarak tahsil ettiği bedellerin tahsili hususunda Tüketici Hakem Heyetlerine başvuruda bulunulması, Tüketici Hakem Heyeti kararların icrasının gerçekleştirilmesi ve bu konudaki davaların açılması, Tüketici Yasasından doğan diğer tüm uyuşmazlıklar noktasında ofisimiz değerli müvekkillerimize hukuksal destek vermektedir.

Tüketici Hakları ve Tüketici Hukuku konusunda uzman bir İstanbul Avukat arıyorsanız, ilk iletişim kurmanız gereken yer Boran&Üner Hukuk. Aklınızda hiçbir soru kalamsın. Hepsini cevaplamak istiyoruz. Hiç çekinmeden hemen iletişime geçebilirsiniz.

Boran&Üner Hukuk Bürosu, Şişli Nişantaşı'nda İstanbul Avukat Olarak Hukuki Danışmanlık Hizmeti Vermektedir.