Boşanma Avukatı

Boran&Üner Hukuk Bürosu kadrosundaki Aile Hukuku ve İstanbul Boşanma Avukatları, tarafların anlaşmalı boşanma ve çekişmeli boşanma davaları, boşanma sonucu mal paylaşımı, menkul ve gayrimenkullerin kazanımı, tescili gibi konularda uzmanlaşmış olup, tüm İstanbul’da hukuki danışmanlık hizmeti vermektedirler.
Nafaka davası, tazminat ve tedbir talepli boşanma davaları, Velayet davası, evlenmeye izin verilmesi istemli davalar, yabancı ülke mahkemelerince verilmiş boşanma kararlarının Türkiye’de tanınması ve tenfizi (tenfiz davası) konularının tümünde uzun yıllara dayanan tecrübeleri ve referanslarıyla Boran&Üner Hukuk Bürosu  Şişli İstanbul’da bulunmaktadır. Türk Medeni Kanunu‘nun getirmiş olduğu tüm zorunluluk, kısıtlama ve düzenlemelere son derece hakim olan uzman avukat kadromuz, İstanbul Boşanma Avukatı denince akla gelen ilk hukuk bürosudur.

Boran&Üner Hukuk Bürosu ile siz de aradığınız İstanbul Boşanma Avukatı ve Şişli Boşanma Avukatı hizmetini danışabilirsiniz.

ACİL AVUKAT İHTİYACINIZ İÇİN BİZE ULAŞIN! +90 212 219 75 72

Boran&Üner Hukuk Bürosu, İstanbul Avukat, ve İstanbul Boşanma Avukatı arayanların ilk tercihi olup, hukukun tüm dallarında sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. Eğer sizinde hukuki danışmanlığa ihtiyacınız varsa, hukuk büromuzla hemen iletişime geçebilir ve yol haritanızı netleştirme konusunda destek alabilirsiniz. İstanbul’da bulunan hukuk büromuzda müvekillerimize hizmet vermekteyiz.

Menü